Uued koroonameetmed

Lugupeetud õpilased ja vanemad
Vastavalt Vabariigi Valitsuse otsusele on kõik klassid alates 11.03. – 11.04 2021 distantsõppel Infokirjad on vanematele saadetud e-postkasti – saate nendega tutvuda.
Kontaktõpet teeme erivajadusega õpilastele ja neile on õpetaja teatanud täpse aja, millal kooli ruumidesse sisenemine on võimalik. Nende õpilaste tunniplaan (päev, kellaaeg) on ka infostendil, ohutuse tagamiseks on kohapeal olemas nii desovahend kätele kui mask (üle 12.aastastele). Liikumine 2 + 2 reeglit silmas pidades.
Üks-ühele konsultatsioonid on võimalikud kokkuleppel õpetajaga. Videotundidest annavad aineõpetajad varakult teada.
Kooli fuajees on nö postkast (kella 8.30 – 12.30) tööde vahendamiseks: võtad-paned töölehed õigele lauale.
Ole tubli ja tegus! Liigu õppimise järel õues. Ära paanitse – aitame kui see meie võimuses!