Tutipäev

Kooli 2. mail!

Hea õpilane, vaheaeg kestab sellel korral 1. maini, seega kooli tuleb tulla 2. mail, kolmapäeval.

EV100

Põltsamaa valla koolide taliolümpia Adaveres 5.-6. veebruaril

Vaata postrit!

Kooliolümpiamängude spordipidu on ülesehituselt sarnane pärisolümpia-mängudega ning selle tseremooniate korraldamisel arvestatakse olümpiaharta reeglitega. Spordipeo elementideks on avatseremoonia, spordivõistlused ja lõputseremoonia.

Spordipidu toimub kahel päeval, kuna osalejad on ligi 430 üheksast koolist.

Põltsamaa valla koolide taliolümpiamängud

Lugupeetud lapsevanemad - autojuhid

5.-6. veebruaril 2018. aastal toimuvad Adavere Põhikooli territooriumil Põltsamaa valla koolide olümpiamängud.

Esmaspäeval ja teisipäeval varahommikust alates kella 7.00 ei ole lubatud autoga siseneda kooli territooriumile st õuealale.

Jälgige liiklusmärgistust neil päevil! Olge valmis lapsi lasteaeda tooma jalgsi, kasutades tunnelit.

Parkla asub AGRO kontorihoone õuel.

Ilusat saabunud aastat

Ilusat saabunud aastat 2018 ja peagi saabuvat koera aastat.

Sellel trimestril algavad olümpiamängudele ja Eesti 100 pühendatud üritused. Järgmine vaheaeg algab 24.02.1018 ning teine trimester lõppeb 16.03.2018.